رفع مسئولیت

رفع مسئولیت : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همراهان و کاربران محترم وب سایت رکس وب ، از آنجا که حق کپی رایت برای تیم رکس وب (رکس کورپ) و دیگر دوستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، وب سایت رکس وب این صفحه را راه اندازی کرده است.

اگر حق تالیف کپی رایت (CopyRight) شما توسط وب سایت رکس وب نقض شده است از طریق فرم تماس با ما اطلاع دهید تا توسط تیم رکس وب بررسی و رفع شود. توجه کنید در صورتی که آدرس سایت ، مدارک و اسناد شما درست باشد ، بلافاصله مطلب مربوطه از سایت حذف خواهد شد.

همچنین اگر مطلبی خلاف قوانین کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه باشد لطفا از قسمت ارتباط با ما در پایین همین مطلب اعلام کنید تا پست مربوطه اصلاح شود.

+ همچنین محصولات دیجیتالی فروخته شده پس گرفته نمیشود. و تنها ۲۴ ساعت مهلت تست در قبال کارکرد صحیح برای مشتریان در نظر گرفته شده و پس از این زمان به هر دلیلی امکان پس گرفتن نرم افزار و بازگشت پول وجود ندارد.

» حتما در نظر داشته باشید :

اگر حق شما از طرف ما رعایت نشده باشد و ما را مطلع نکنید ، تیم رکس وب هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. شما می توانید از بخش ارتباط با ما در زیر همین مطلب ، درخواست خود را ارسال کنید.