قوانین مقررات و ضوابط رکس وب

قوانین مقررات و ضوابط رکس وب

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی رکس وب به دقت ملاحظه فرمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رکس وب از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین مقررات و ضوابط رکس وب

* نکات مهم که مشتری باید قبل از خرید از سایت رکس وب مطالعه نماید :

بند ۱ : کاربر موظف است هنگا خرید ایمیل و شماره تلفن خود را به طور صحیح وارد نماید

بند ۲ : محصولات فروخته شده بدلیل دیجیتالی بودن، پس گرفته نمیشود ( تنها در شرایط خاص که در بند های بعد اشاره می گردد، محصول پس گرفته میشود)

بند ۳ :  کاربر پس از خرید محصول مورد نظر تنها ۲۴ ساعت مهلت تست دارد و در صورت اشکال در کارکرد نرم افزار می تواند به مدیریت سایت و یا فروشنده محصول پیغام داده و محصول را پس داده و پول خود را ظرف ۲۴ ساعت تحویل بگیرد.

بند ۴ : در صورت خرید محصولات لایسنس دار و یا مدت دار، چنانچه محصول پس از مدتی خراب شود، مشتری موظف است به مدت ۷ روز صبر کرده تا نسخه جدید آماده شود، اگر در این مدت نسخه جدید آماده نشد و یا عیب نرم افزار برطرف نشد می تواند با کسر مبلغ تعداد روزهای استفاده کرده از نرم افزار، باقی مبلغ را پس بگیرد.

بند ۵ : مدیران سایت موظف هستند در کمال خونسردی و نهایت احترام پاسخ مشتری را بدهند.

بند ۶ : تمامی ضمانت های اصالت و سلامت محصولات رکس وب فقط ۲۴ ساعت ( از زمان تحویل محصول) می باشد و پس از ۲۴ ساعت مشتری حق استرداد و بازگشت کالا و دریافت وجه را از خود صلب می نماید.

بند ۷ : مشتریان گرامی می بایست در مورد محصولات انتخابی، تحقیق نموده و تمامی جوانب سفارش خود را در نظر گرفته سپس در نهایت ، سفارش را ثبت نمایند.

بند ۸ : رکس وب به عنوان فروشگاه کل محصولات دیجیتال با فروشنده های جزء تعامل فروش می نماید و برخی محصولات رکس وب را این فروشندگان تامین می کنند در نتیجه طبیعتا چک یکایک محصولات فروشندگان جزء میسر نیست، بدین سبب فروشگاه رکس وب بند ۷ را ارائه نموده و استرداد وجه را فقط قبل از ۲۴ ساعت امکان پذیر میداند.

بند ۹ : در صورت خرید محصولات لایسنس دار و یا زمان دار، چنانچه مشتری در زمان کمتر از ۵ روز از خرید مصرف شود، با صلاح دید مدیران، لایسنس محصول قطع گردیده و ۲۰ درصد کل مبلغ کسر شده و باقی مبلغ به حساب شخص خریدار بازگردانده می شود اما در صورت مخالفت فروشنده محصول این امکان وجود ندارد و سایت تنها بند ۳ را ملزم به اجرا برای همه اشخاص و مدیران فروش می داند.

خرید از وبسایت رکس وب به منزله پذیرفتن تمامی موارد مندرج در ضوابط فوق میباشد.